Miesięczne archiwum: Październik 2013

Październikowy konkurs rysunkowy

IMG_0328.JPG
Dzieci  z naszych parafii. pod kierunkiem P. Magdaleny, licznie uczestniczyły w konkursie plastycznym.
Dla dzieci z klas 1-3 SP zadaniem było, ukazanie pracy misjonarzy,  dzieci z klas 4-6 SP  w swoich rysunkach  przedstawiały Tajemnice Różańca św. Laureatami zostali: Amelia Urban, Marta Przybylska/Hania Kotlarek, Oliwia Oźminkowska, Kornelia Cudo, Mateusz Polaszewski, Joanna Piątek.
Gorące podziękowania dla wszystkich biorących udział w konkursie.

Odpust w Jabłówku

CAM00365.jpg
13 października, nasza wspólnota parafialna przeżywała odpust ku czci NMP Różańcowej.
Uroczystą Mszę św. oraz Słowo Boże wygłosił ks. kan. Jan Stręciwilk. W homilii celebrans ukazał, jak przemożne orędownictwo Matki Bożej
posiadają Ci z nas, którzy uciekają się do modlitwy różańcowej.
Bóg zapłać uczestniczącym w odpuście, za wspólnotę modlitwy oraz wszystkim zaangażowanym  w jego przygotowanie.

XIII Dzień Papieski

IMG_0324.JPG
Dnia 6 października w Parafii NMP Różańcowej oraz 13 Października w Par. św. Urszuli, dzieci i młodzież z naszych Parafii, pod kierunkiem P. Magdy, zaprazentowały montaż słowno-muzyczny z okazji XIII Dnia Papieskiego.