Miesięczne archiwum: Lipiec 2016

Półkolonie Jabłówko 2016

Od 4.07 do 9.07 przy parafii w Jabłówku zostały zorganizowane półkolonie. Codziennie wśród dzieci gościł kto inny: w poniedziałek major rezerwy z Szubina, we wtorek zabawiał klown Jojo, w piątek przyjechał ratownik medyczny na motoambulansie!, (frajdą dla dzieci, był m.in. przejazd motocyklem), a w sobotę przygalopował do Jabłówka kowboj Morgan, który zaprezentował żonglerkę rewolwerami i przeprowadził westernowe konkurencje, oczywiście nie zabrakło czasu na przejażdżkę konną.
Pozostały czas dzieci spędziły bardzo energicznie na zabawie i podchodach.
Podziękowania dla sponsorów i organizatorów półkolonii.

Wyjazd do Gniezna.

Panorama1.jpg

28 czerwca 2016 r. dzieci pierwszokomunijne z naszych parafii wzięły udział w wycieczce do Gniezna.

Festyn rodzinny 2016

7 czerwca 2016 r. dzięki współpracy rodziców i nauczycieli został zorganizowany przy świetlicy socjoterapeutycznej piknik rodzinny z okazji dnia matki i dnia dziecka.