Miesięczne archiwum: Maj 2018

I Komunia Św. Lubostroń 2018 r.

20 maja w Niedzielę Zesłania Ducha Świętego (Zielone Świątki) w parafii Św. Urszuli Ledóchowskiej w Lubostroniu dwadzieścioro dwoje dzieci uroczyście przystapiło do Stołu Pańskiego, by poraz pierwszy wpełni uczestniczyć w Ofierze Mszy Swiętej. Niech dzień ten, w którym Pan Jezus zamieszkał w sercach dzieci będzie dla nich wyjątkowym w drodze ku świętości.

Rocznica I Komunii Św. Lubostroń 2018 r.

13 maja w Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego dzieci z naszej parafii uroczyście obchodząc swą pierwszą rocznicę pełnego uczestnictwa w ofierze Mszy Św. podziękowały Panu Bogu za szczególną obecność w ich życiu.

I Komunia Św. Jabłówko 2018 r.

DSC_1198.jpg

Niedziela 6 maja to szczególny dzień dla dwunastu dzieci z parafii NMP Różańcowej w Jabłówku. W dniu tym przystępując do Stołu Pańskiego poraz pierwszy w pełni uczestniczyły w Ofierze Mszy Św., a po południu na Nabożeństwie Majowym poleciły się opiece Matki Bożej.