Archiwum miesiąca: grudzień 2018

18.JPG

Adwent 2018 r.

2 grudnia w kościele powszechnym rozpoczeliśmy nowy rok liturgiczny pod hasłem „W mocy Bożego Ducha”, a także adwent, jako radosny czas oczekiwania na przyjście Chrystusa. W tym to czasie w naszych parafiach spotykaliśmy się na nabożeństwach roratnich. Do parafii w Jabłówku 6 grudnia przybył Święty Mikołaj, zostały zorganizowane spotkania opłatkowe dla osób starszych i samotnych, a także  najmłodszych w świetlicy. W przededniach Wigilii do naszych parafii przybyło Betlejemskie Światełko Pokoju przyniesione przez harcerzy.

DSCN5487.JPG

Wigilia dla seniorów

16 grudnia Parafialny Zespół  Caritas po Mszy św. o godz. 12.00 zorganizował spotkanie opłatkowe w świetlicy szkolnej dla seniorów i osób samotnych. Dzieci ze szkoły podstawowej wraz ze swoimi opiekunami spotkanie to uświetniły montażem słowno-muzycznym. Bóg zapłać dla wszystkich organizatorów tej uroczystości.

DSCN5202.JPG

Biesiada patriotyczna 2018 r.

18 listopada świetlica przy  parafii w Lubostroniu dla uczczenia setnej rocznicy odzyskania niepodległości rozbrzmiała muzyką i śpiewem pieśni patriotycznych. Podczas biesiady dzieci ze szkoły podstawowej przedstawiły montaż słowno-myzyczny przygotowamy przez swych wychowawców.

DSCN4869.JPG

Dzień Papieski 2018 r.

21 października młodzież wraz ze swoimi opiekunami z ZS w Lubostroniu na mszy św. o godz. 12:00 przedstawiła spektakl słowno-muzyczny z okazjii XVlll Dnia Papieskiego, który obchodziliśmy 14 października pod hasłem "Promieniowanie Ojcostwa".