Lubostroń-Jabłówko

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Na XIII niedzielę zwykłą

26 czerwca 2022 r.

   

 

  1. Dziękuję za udział w oktawie uroczystości Bożego Ciała, przygotowane ołtarze wszystkim parafianom, dzieciom i młodzieży.
  2. Rozpoczął się okres wypoczynku dla dzieci i młodzieży oraz okres urlopowy. Niech będzie to czas pamiętania o praktykach religijnych i przymierzu z Panem Bogiem.
  3. W środę uroczystość Św. AP. Piotra i Pawła. Msze Św. w Lubostroniu o godz. 18-tej zaś w Jabłówku o godz. 19-tej połączone z modlitwami do Matki Bożej.
  4. W piątek pierwszy piątek miesiąca. Okazja do Spowiedzi Św.  w Lubostroniu przed Mszami Św. o godz. 18-tej zaś w Jabłówku o godz. 19-tej.
  5. W piątek 1-go  lipca godz. 8-mej sprzed kościoła w Jabłówku zaś w Lubostroniu o godz. 8:15 sprzed kościoła wyjazd LSO do Lichenia. Zachęcam do służby liturgicznej dzieci i młodzież naszych parafii.
  6. W dniach 4-7 lipca pielgrzymka parafialna  na Podlasie ze zwiedzaniem Gietrzwałdu, Białegostoku, Sokółki, Świętej Wody, Kruszynian, Bohonik, Świętej Góry Grabarki, Plutycz i Drohiczyna. Wyjazd grupy pielgrzymkowej sprzed kościoła w Lubostroniu w poniedziałek 4-go lipca o godz. 6:30.
  7. Dziękuję za złożone ofiary na rzecz inwestycji w naszych parafiach (w Lubostroniu drzwi w arkadach zaś w Jabłówku spłatę ołtarza Św. Joanny Beretty Molla). Zebrano w Lubostroniu 790 zł. zaś w Jabłówku 842 zł.
  8. Biuro parafialne czynne w niedziele po Mszach Św. z wyjątkiem spraw pogrzebowych.
  9. Do nabycia Przewodnik Katolicki. Zachęcam do lektury.

Dodaj komentarz