Lubostroń-Jabłówko

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Na II Niedzielę Adwentu 04 grudnia 2022 r.

   

.

 1. Po Mszach św. w sobotę i niedzielę można nabywać świece Caritas, opłatki i sianko na stół wigilijny.
 2. Adwent to czas oczekiwania na narodziny Pana Jezusa. Msze św. roratnie w niedziele w Jabłówku o godz. 10-tej zaś w w Lubostroniu o godz. 12-tej. Proszę o przynoszenie serduszek z dobrymi uczynkami przez dzieci. Obowiązkowo w roratach biorą dzieci pierwszokomunijne oraz młodzież przygotowująca się do Sakr. Bierzmowania. W II tygodniu adwentu roraty w środy i piątki.
 3. Spotkanie ze Św. Mikołajem dla dzieci na Mszach św. roratnich w środę 7-go grudnia.
 4. W najbliższy piątak od godz. 10-tej nawiedzę z posługą Sakr. wcześniej zgłoszonych chorych obu parafii.
 5. Spotkanie opłatkowe Parafialnego Zespołu Caritas Jabłówko i LSO 16-go grudnia tj. w piątek o godz. 19-tej w domu parafialnym. Caritas z Jabłówka przygotowuje upominki dla seniorów naszej parafii.
 6. W Lubostroniu Parafialny Zespół Caritas będzie nawiedzał seniorów pozostających w domach od 12-go do 16-go grudnia. Spotkanie opłatkowe dla podopiecznych Parafialnego Zespołu Caritas z Lubostronia w niedzielę 18-go grudnia po Mszy św. o godz. 12-tej. Zapraszamy na Eucharystię i spotkanie przy wspólnym stole na Sali parafialnej plebanii.
 7. 17-go grudnia tj. w sobotę o godz. 15:30 w szkole spotkanie opłatkowe OSP Lubostroń.
 8. 20-go grudnia tj. we wtorek po Mszy św. o godz. 18-tej spotkanie opłatkowe LSO Lubostroń na sali parafialnej.
 9. Dziękuję za posprzątanie świątyń naszych parafii w Jabłówku i Lubostroniu oraz placów sakralnych. W Lubostroniu na następną  niedzielę kościół przygotowują mieszkańcy Smerzyna
 10. Dziękuję za złożone ofiary do puszki na remont wnętrza kościoła w Jabłówku bądź przekazywanie bezpośrednio do P. Elżbiety Mika z wpłatami na subkonto.
 11. W tym tygodniu dziękuję za wykonane prace na sali parafialnej w Lubostroniu PP. Wujtewicz, P. R Filanowskiej i P. Wiesi Zawadzkiej.
 12. Biuro parafialne czynne w niedziele po Mszach Św. a wyjątkiem spraw pogrzebowych.
 13. Życzę Wam błogosławionej niedzieli jak i tygodnia.

Dodaj komentarz