Lubostroń-Jabłówko

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

Na XXX Niedzielę Zwykłą

25 października 2020 r.

 

  1. Modlimy się za naszego zmarłego pasterza śp. ks. bp.  Bogdana Wojtusia. We wtorek i czwartek msze św. za spokój jego duszy z udziałem rad parafialnych.
  2. W związku z obostrzeniami czerwonej strefy zostały odwołane spotkania w październiku dzieci i młodzieży w kościele. Proszę o zachowanie zasady DDM: dystans, dezynfekcja, maska i dbanie o zdrowie własne oraz bliźnich oraz o posługę radnych w przeliczeniu osób wchodzących do kościoła. Odtąd obowiązuje przelicznik 1 osoba na 7m kw. powierzchni świątyni.
  3. Za tydzień w następną niedzielę przypada Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. według porządku niedzielnego bez procesji i mszy św. na cmentarzu parafialnym w Jabłówku. O godz. 8-mej i 12-tej w Lubostroniu i o godz. 10-tej w Jabłówku. Pół godz. przed mszami św. różaniec  za zmarłych wymienianek  jednorazowych. Wymienianki jednorazowe i roczne można składać w kopertach na tace. Odpust Zupełny za zmarłych związany z nawiedzeniem cmentarza trwa nie 8,a 30 dni.
  4. Trwamy w odmawianiu Różańca Świętego. O prowadzenie modlitw różańcowych w środy i piątki przed mszami św. proszę Matki Żywego Różańca i moich drogich parafian. W czasie różańca św. modlimy się o odżegnanie pandemii korona wirusa oraz pokorę ludzkości  wobec  Pana Boga.
  5. W środę msze św. z nowenną MBNP w Lubostrniu o godz.18-tej zaś w Jabłówku o godz. 16:30
  6. Dziękuję za piękne posprzątanie świątyń oraz ich dezynfekcję.
  7. Życzę Wam błogosławionej niedzieli jak i całego tygodnia.
  8. Modlimy się za duszę naszego zmarłego pasterza śp. ks. bp. Bogdana Wojtusia; Wieczny Odpoczynek…

 

Dodaj komentarz